top of page
HİKAYEMİZ

2017 yılında kurduğumuz BCB Müzik olarak müzik üreten bir müzik şirketiyiz. Müzisyen kimliğimizi kullanarak yeni sanatçılara da destek veriyoruz. Farklı tarzlara verdiğimiz önemle dinleyicilerin müzik zevkinin genişlemesini ve Türkiye’deki müzik kültürünün gelişmesini hedefliyoruz. Aynı zamanda film müzikleri, çizgi film ve çocuk şarkıları alanında da yeni projeler üretiyoruz.

Müzik Yönetmeni

Burak Can Bayar

Satış

Hasan Bağlan

Pazarlama ve Operasyon 

Candeniz Önkol

Finans

Özlem Bayar

Müzisyen bir müzik şirketiyiz!

Bizi diğer müzik şirketlerinden ayıran özelliğimiz ekibimizde müzisyenlerin yer alması. Bu nedenle üretim sürecinin içinde olmayı seviyoruz ve işin mutfağındakiler olarak tecrübelerimizi kullanmak önceliklerimizden biri.

Gelişen teknoloji, müziğin kalitesini etkilemekte.

Günümüzde bir şarkıyı dinlenebilir kılan önemli unsurlardan biri de kayıt ve mixing aşaması. Bu aşama, dinlediğiniz müziğin belli bir ahenk ve düzen içinde kulağınıza ulaşmasını sağlar.

Güncel yazılımları kullanarak ve Türkiye'deki tecrübeli ses mühendisleriyle çalışarak sürekli yenileniyoruz.

Kurduğumuz ilişkiler bizim için önemli.

Uzun süredir işin mutfağında yer almamızın olumlu bir diğer yanı da müzik sektörü içinde güçlü ilişkilere sahip olmamız. Bu sayede, projelerimize sektör içindeki önemli insanları da dahil edip, onların tecrübelerinden ve fikirlerinden de yararlanabiliyoruz. “DMC” ve “netd müzik” kanalı ile dağıtım ve pazarlama alanındaki iş birliğimiz ile projelerimizi geniş kitlelere ulaştırabiliyoruz.

Sektör içi ilişkilerimiz bizim için oldukça değerli!

bottom of page